Bütün Havva Designs© tarfilerinin Telif ve Fikri Mülkiyet Hakları  Havva Designs© Amigurumi Patterns – Havva Ünlü‘ ye aittir.
Tarifler – veya bazı bölümleri – çoğaltılamaz, dağıtılamaz veya yeniden satılamaz, tekrar tercüme edilemez, (çevirimiçi veya yazılı) yayınlanamaz, değiştirilemez, paylaşılamaz veya (satmak için veya ücretsiz)  İnternet üzerinden veya çevrimdışı gönderilemez!

Havva Designs© tariflerinden yapılmış bitmiş oyuncak ve öğelerin satılmasında bir sakınca yoktur (Tasarımcı bilgisi eklemek suretiyle).

Ama HavvaDesigns©AmigurumiTarifleri ister değiştirilmeden, ister değiştirilerek olsun hiç bir şekilde SATILAMAZ!

Havva Designs© tariflerinin, açıklamaları, anlatımları, grafik ve fotoğraflarının Telif ve Fikri Mülkiyet Hakları Havva Ünlü’ye aittir.

Havva Designs© tarifleri KİŞİSEL KULLANIM İÇİNDİR! Ne tarifler ne debir herhangi bir bölümü çoğaltılamaz, dağıtılamaz veya yeniden satılamaz, tekrar tercüme edilemez, (çevirimiçi veya yazılı) yayınlanamaz, değiştirilemez, paylaşılamaz veya (satmak için veya ücretsiz)  İnternet üzerinden veya çevrimdışı gönderilemez!

Bir Havva Designs© tarifini satın almak, bu tarifin Telif Korumasını KALDIRMAZ! sadece alıcı kişiye tarif deki oyuncağı veya ögeyi yapma ve yaptığını satma hakkı verir.

Havva Designs© tariflerinin, adım adım yönergelerigrafikleri veya fotoğrafları, mekanik veya elektronik veyahut başka türlü bir şekilde Yayımcı ve Tasarımcı ile bağlantı kurmadan izin almadan ÇOĞALTILAMAZ! Bütün bu kabuller, bütün Havva Designs© tariflerinin (ücretli veya ücretsiz olanlar) ve tüm içerik ve öğreticilerini kapsamaktadır.

Ama Havva Designs© tariflerinden  sınırlı sayıda ve kendiniz el yapımı olarak yapmak şartıyla ve tasarımcı olarak beni belirterek yaptığınız ürünleri satabilirsiniz

Eğer bir Havva Designs© tarifinden satacağınız bir ürün yaptığınızda, lütfen ürününüzü ve ögenizi aşağıdaki etiketler beraber müşterilerinize sununuz ve internet ortamında da bu etiketle lanse ediniz:

Bu Oyuncak “buraya isminizi yazın” tarafından, Havva Designs Amigurumi tariflerinden yaralanılarak yapılmıştır. Havva ÜNLÜ // www.havvadesigns.com

HavvaDesigns© ile ilgili herhangi bir eklenti, modifikasyon kitleri veya desenlerini satma izin verilmemiştirKendi eklentilerinizi veya modifikasyonlarınızı paylaşabilirisiniz, Tabiki tarifiniz orjinal bir Havva Designs© tarifini parça veya parçalarını içermemelidir!

Havva Designs©’ın uluslararası ticaret hukuka göre korunan bir marka olduğunu unumayın.

Bu yüzdenHavva Designs©” yazılı izni olmadan özgün tasarımlarımı daha başka bir iş için kullanamazsınız.

Benim telif haklarımla ilgili herhangi bir sorunuz veya şüpheniz varsabana bu e-posta ile ulaşabilirsiniz

EVET, Havva Designs© tariflerinden
ördüklerinizi satabilirsiniz!