Alışveriş sepetinize ürün eklemek için SEPETE EKLE tuşuna basın. Sepetinize ürün ekledikten sonra, ödeme yapana kadar alışverişe devam etmek ve sepetinizdeki ürünleri değiştirmek mümkündür. Siparişiniz tamamlandıktan sonra, değişiklik yapma şansınız yoktur.

Bitmiş Ürünlerin KARGO ücreti toplam ücrete eklenecektir.

Türkiye içi KARGO ÜCRETİ 10TL

Paypal yoluyla ödeme

Sitemizde alışverişler dolar (USD) üzerinden yapılmaktadır. Ödeme aracı olarak Paypal kullanılmaktadır. Bulunduğunuz her yerden veya hangi para birimi kullanırsanız kullanın PayPal üzerinden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz alabilirsiniz, çünkü

– Eğer Paypal hesabınız varsa, ödeme tamamlamadan önce Paypal otomatik olarak fiyatı kendi kullandığınız para biriminize dönüştürür,

– Eğer bir PayPal hesabınız yoksa bunun yerine kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz, bankanız ücreti otomatik olarak kullandığınız para birimine çevirerek ödeme yaptığınız kredi kartının faturasına yansıtacaktır.

Banka Havalesi ile ödeme (Türkiye içi alışverişlerde)

– Bu Ödeme seçeneği sadece TÜRKİYE içi alışverişlerde geçerlidir. EFT VE Havale masrafları müşteriye aittir. Havale yada EFT yaparken banka ücretini hariç tutarak ödeme yapınız. Aksi takdirde siparişiniz işleme girmeyecektir.

– Eğer sipariş ödemeniz 3 iş günü içinde banka hesabımıza ulaşmazsa, Havva Designs© mağazası siparişi iptal etme ve ürünü tekrar satışa koyma hakkını elinde tutar.

– Sadece düzgün bir şekilde ödemesi alınan ürünler kargolanır.

Bitmiş ürünler alıcılara Aras Kargo tarafından ücretsiz gönderilir. Ödeme tamamlandıktan sonra 2-5 iş günü içerisinde ürün paketi kargoya verilir. Kargonun alıcının eline ulaşma süresi değişiklik gösterebilmekle beraber ortalama 3-4 gün sürebilmektedir.
Ürün kargolandıktan sonra kargo takip numarası alıcıya e-posta yolu ile gönderir.

Kargo Şirketiniden kaynaklanan geçikme ve oluşan zararlar sorumluluğumuz dışındadır.

Dijital Ürünler (TARİFLER) sadece alıcının kendisi tarafından indirilebilir. Siparişinizi  ödemenizi tamamlandıktan sonra(Kredi Kartı ya da Paypal ile), Hesabım sayfasından bilgisayarınıza veya herhangi başka bir cihaza hemen İNDİREBİLİRSİNİZ. Banka Havalesi kullanarak ödeme yapmayı seçtiğinizde, banka hesabımıza ödemeniz ulaştıktan ve Havva Designs© yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yine Hesabım sayfasından indirebilirsiniz.

Satın almış aldığınız fiziksel ürünler en geç 48 saat içinde kargoya verilir. Kargo takip numarası üyelik esnasında girmiş olduğunuz telefon numarasına SMS olarak gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının (Aras Kargo) çalışma durumuna ve müşteri adresine göre 2-3 iş günü içersinde teslimat yapılır.

 

İade alınan ürünler;

Herhangi bir nedenle eğer satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız, lütfen ürün elinize geçtikten sonra 14 gün içinde Müşteri Hizmetleri numaramızdan (+90 506 32896 40) veya bu mailden: destek@hobilove.com bize ulaşın. Kullanılmış veya zarar görmüş ürünler iade edilemez. Ürün geriye orijinal durumda gönderilirse, 15 gün içinde ücreti hesabınıza iade edilecektir.Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyulması gerekmektedir.

İade koşulları;

Fatura aslı gönderilmezse iade edilemez.

Ayrıca, iade edilmesi gereken Ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak www.hobilove.com’a teslim edilmesi gerekmektedir.

İade departmanı iletişim adresi;

E-posta: destek@hobilove.com

Tel: 0506 328 9640

Adres: Ata Mh. Gk Sk. 3/3 Yenimahalle/Ankara

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Ürün iade ücretleri alıcının sorumluluğundadır.

İndirilebilir ürünlerde (TARİFLER) geri ödeme veya değişim seçeneği yoktur.

Bir tarif satın aldığınızda ömür boyu tarif dosyasına ve dolayısıyla güncellenmiş versiyonlarına erişebilirsiniz. Ancak, dolandırıcılık veya kötü niyetli hareketlerden tarifleri korumak amacıyla dosyaya erişim 10 kez açma veya indirme sınırlıdır.

Tarifleri bilgisatarınıza veya diğer internet erişimli tel vs. indirmenizi ayrıca veri kayıplarına karşı dosyanızınızın bir yedeğini CD, flash bellek veya bulut servisine kopyalamanızı öneririm.
Dosya indirirken veya yenilerken herhangi bir erişim sorununu bu E-mail adresine bildirebilirsiniz.

İndirilebilir ürünlerde (TARİFLER) geri ödeme veya değişim seçeneği yoktur.

Eğer sorunuza burada cevap bulamadıysanız, Benimle daima bu havva.designs@gmail.com adresten iletişim kurabilirsiniz.