İnternet tarafından sunulan birçok olanak ve risk nedeniyle web sitemizin kullanımıyla ilgili hem sizin hem de bizim korunmamıza yönelik aşağıda belirtilen koşullara riayet etmenizi ve bu siteye her girişinizde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Bu sitenin (HobiLove.com) sahibi Havva Dizayn – Havva ÜNLÜ’dür. Havva Dizayn – Havva ÜNLÜ tarafından işletilen bu site hakkında her türlü soru, yorum, öneri ve şikayetinizi 0506 328 96 40 nolu telefonu arayarak Müşteri temsilcimize bildirebilir veya destek@hobilove.com adresine mail atabilirsiniz.

Havva Dizayn – Havva ÜNLÜ tarafından bu sitede yer alan tüm bilgiler azami dikkatle derlenmiş ve kontrol edilmiştir. Ancak bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksiz oluşu ve/veya niteliği ile ilgili sorumluluk Havva Dizayn – Havva ÜNLÜ tarafından kabul edilememektedir.

Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilirsiniz. Ancak Havva Dizayn – Havva ÜNLÜ size bu konuda özel ve yazılı bir yetki vermedikçe tüm bu bilgi, resim ve grafiklerin tamamını veya bir kısmını ticari amaçlarla kullanamaz, çoğaltamaz, modifiye edemez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız. Telif ve Fikri mülkiyet haklarımızın ihlali halinde hukuki ve cezai sonuçlar doğabileceği unutulmamalıdır.

Bu siteden elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan Havva Dizayn – Havva ÜNLÜ sorumlu değildir. Bu siteye girişiniz veya kullanımınız sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan Havva Dizayn – Havva ÜNLÜ sorumlu değildir.

Teknik ve yasal yeniliklerin sürekliliğine bağlı olarak, mevcut kullanım koşulları değiştirlebilir ve güncellenebilir. Havva Dizayn – Havva ÜNLÜ dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.